Kadıköy Abiye, Kadıköy Nişanlık, Kadıköy Abiyeler ve Nişanlıklar Modelleri

 

 

Abiye ve Nişanlık Modelleri İçin Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayın

 


http://www.kadikoygelinlik.net/abiye-ve-nisanlik-modelleri-fotograflari.html

 

 

 

 

 

kadıköy abiye modelleri, kadıköy abiyeler, kadıköyde abiye satan mağazalar ve dükkanlar

kadıköy nişanlık elbisesi modelleri, kadıköy nişanlık elbisesi, kadıköyde nişanlık elbisesi satan mağazalar ve dükkanlar

Kadıköy'de Abiye kelimesi dilimize Fransızca”dan geçmi? olup ( habillé ) gösterişli, göz alıcı ö?leden sonra veya özel gecelerde giyilen şık giysi anlamını ta??r. E? anlamlı olarak yine Fransızca’dan ( toilette ) dilimize geçmi? bulunan ” tuvalet ” kelimesi de kullan?lmaktadır.
Kadıköy Abiyeler, o denli seçkin modellenir, hazırlanır, dikilir, sunulur ve
o denli seçkin günler, geceler içindirler ki en az gelinlik kadar, hanımların en özel kıyafetleri durumundadırlar.

Abiye Nedir?

“Modacıların yazıp kullandıkları, Frenkçe’den aktarma ‘kadıköy abiye’ sözcüğünü çok kişi bilir; ‘abiye giysi’ bir törene ya da toplantıya uygun zarif bir giyim için kullanılır.

Peki ‘abiye’yi kim bilir?

Arapça kökenli ‘kadıköy abiye’nin a’ sının üzerinde uzatma şapkası var; yüzünü örten utangaç kadın ya da kızı vurgulayan bu sözcüğe çok kişi yabancı.

Gösterişli, göz alıcı öğleden sonra veya özel gecelerde giyilen şık giysi, tuvalet.


Kadıköy Nişanlık Elbise çiftlerin evliliğe ilk adım attığı gün elbise yerine nişanlık kıyafet giymek istemesinden yola çıkarak nişanlık elbise taleblerini karşılamak üzere kadıköy nişanlık elbise üretimine başlamışlardır. Kadıköy de en çok abiye çeşitleri kadıköy gelinlik sitesinde satışa sunulmuştur. Nişanlık ve abiye için kadıköy ilçesinden tercih edilir. Ayrıca kadıköy'de kiralık nişanlık elbiseleri bulabileceğiniz bir mağazadır.

Kadıköy Gelinlik, Kadıköy Gelinlik Moda Evleri, Kadıköy Gelinlik Mağazaları, Kadıköy'de Gelinlikçiler, 2013 Gelinlik Modelleri, Abiyeler, Nişanlıklar --- Web Tasarım: VKC Bilişim